Język
Wysyłka Polska /
Wysyłka do:
Waluta:
wszystkie kategorie
Strona główna1 » Dostawy

Nasze hity

Promocje

Skoncentrowany żel do prania LIF PLUS Color 4L Hurtownia Sklep Dystrybutor

Skoncentrowany żel do prania LIF PLUS Color 4L29,00 zł19,00 zł brutto15,45 zł netto

Skoncentrowany żel do prania LIF PLUS Universal 4L Hurtownia Sklep Dystrybutor

Skoncentrowany żel do prania LIF PLUS Universal 4L29,00 zł19,00 zł brutto15,45 zł netto

Kontakt

  • Global Service Group
    ul. Urszuli 17
    65-147 Zielona Góra
    NIP: 9730408592
  • E-mail:kontakt@hurtowniaprzemyslowa.pl
  • Telefon+48 68 381 70 00
    +48 795 617 517
  • Zapraszamy do kontaktuPoniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00

Dostawy


DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

Realizacja dostaw firmami    Dostawy na terenie Polski
 
Orientacyjny czas dostawy
 Maksymalna waga jednej paczki / paletyCzas dostawy
PocztaPolska30 kg2 - 4 dni
Kurier DPD / UPS / DHL / UPS31 kg1 - 3 dni
Kurier RABEN / PEKAES / DPD palety i gabaryty300 kg2 - 3 dni

Czas dostawy może wydłużyć się z powodów niezależnych od naszej firmy, takich jak na przykład:
- dostawy do niektórych lokalizacji oddalonych od terminali kurierskich,
- w okresach przedświątecznych z powodu dużej ilości przesyłek,
- przy zamówieniu produktów od wielu producentów - dostawy realizowane z różnych magazynów.
Prosimy uwzględnić wyżej wymienione sytuacje w planach zakupowych. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu potwierdzenia terminu dostawy.

Darmowa dostawa (tylko na terenie Polski) - obowiązuje dla następujących warunków:
- JEDNA paczka o wadze do 30kg
- wartość produktów w JEDNEJ paczce od 499 PLN
- płatność przelewem na konto lub za pośrednictwem operatorów płatności elektronicznych Przelewy24, PayU lub PayPal.

Przesyłki gabarytowe - dostawy przekraczające rozmiarem paletę EURO 120x80cm lub wagą 300kg. Koszt dostawy urządzeń ponadgabarytowych znajduje się na karcie produktu.

Przesyłki pobraniowe (tylko na terenie Polski) - dostawy z opcją płatności za towar do rąk kuriera (COD).

Płatność kartą kredytową przy dostawie - istnieje możliwość płatności kartą kredytową w niektórych lokalizacjach. Prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia możliwości zapłaty kartą kredytową przy dostawie.

Odbiór osobisty - w siedzibie naszej firmy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 16:00, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailem +48 68 381 70 00 | kontakt@hurtowniaprzemyslowa.pl
 
Koszt dostawy - paczki do 30kg
Wartość zamówieniaPoczta PolskaKurier DPD / UPS / DHL / GLSDopłata do przesyłek pobraniowych (COD)
do 499 PLN12 PLN19 PLN10 PLN
powyżej 499 PLN0 PLN0 PLN10 PLN
 
Koszt dostawy - palety oraz urządzenia ponadgabarytowe
Wartość zamówieniaKurier RABEN / DPD / PEKAESDopłata do przesyłek pobraniowych (COD)
Palety 120x80cm149 PLN10 PLN
Gabarytycena dostawy podana na karcie produktu10 PLN

Zamówienia realizujemy:
- od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni wolnych od pracy,
- opłaconych i przyjętych do realizacji do godziny 12:00  w tym samym dniu,
- z wybraną opcją zapłaty "przelew tradycyjny" po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Śledzenie losów przesyłki (TRACKING) - w e-mailu potwierdzającym nadanie przesyłki otrzymacie Państwo numer listu przewozowego oraz link do trackingu.

Faktura w wersji elektronicznej (plik pdf) znajduje się w załączniku do wiadomości potwierdzającej nadanie przesyłki.



DOSTAWY DO INNYCH KRAJÓW NIŻ POLSKA

Realizacja dostaw firmami    Dostawy poza granicami Polski
 
Kurier - rodzaj przesyłki
GLS / DPDtylko paczki do 30 kg
RABENprzesyłki od 30 kg do 300 kg dostarczane na paletch EURO
RABENprzesyłki ponadgabarytowe - prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów

Przesyłki gabarytowe - przekraczające rozmiarem paletę EURO 120x80cm lub wagę 500kg. Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny kosztu dostawy.
 
Orientacyjny czas dostawy - koszt dostawy PLN*
Kraj docelowyCzas dostawyPaczki do 10 kgPaczki do 30 kgPalety EUR 120x80
Austria34959539
Belgia35979489
Bułgaria48999699
Chorwacja56979679
Czechy23949279
Dania35969599
Estonia36979559
Finlandia4119129699
Francja37989659
Grecja52797091799
Hiszpania4119129749
Holandia35969499
Irlandia41191291490
Litwa24959369
Luksemburg35979649
Łotwa25969429
Niemcy24959599
Portugalia4109119829
Rumunia47989769
Słowacja24959429
Słowenia46989579
Szwecja3891091649
Ukraina57999 (max. 20kg)- - -
Węgry35969389
Wielka Brytania46979899
Włochy47989999

* Ceny dotyczą dostaw na kontynencie z wyłączeniem wysp.

Nie ma Państwa kraju na liście - prosimy o kontakt z naszą firmą w celu indywidualnej wyceny kosztu dostawy.

Wszystkie zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Poza granicami Polski NIE MA możliwości realizacji dostaw za pobraniem (COD).

Śledzenie losów przesyłki (TRACKING) - w e-mailu potwierdzającym nadanie przesyłki otrzymacie Państwo numer listu przewozowego oraz link do trackingu.

Faktura w wersji elektronicznej (plik pdf) znajduje się w załączniku do wiadomości potwierdzającej nadanie przesyłki.

Faktura WDT (bez naliczonego podatku VAT) - prosimy o złożenie zamówienia w naszym sklepie a następnie o kontakt z naszą firmą w celu weryfikacji europejskiego numeru VAT (EORI). Po potwierdzeniu ważności Państwa numeru VAT skorygujemy zamówienie do cen netto.

Przejdź do strony głównej